IV. třída

Třídní učitelka : Mgr. Vlasta Slámová

Rozvrh hodin   26 hodin 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Pondělí     ČJ   M    ČJ VL AJ
Úterý M AJ ČJ ČJ VV
Středa AJ ČJ M VL ČJ
Čtvrtek ČJ M ČJ VV
Pátek M M ČJ ČJ

AJ    Marek Kotrč

INF, PV h  Kamila Paříková

TV h Blanka Zvolánková

TV d Dana Neubauerová

PV d Dana Hrušková

Třídní foto

Vzkazy pro rodiče

• Poznámky k rozvrhu - obsahuje pouze tzv. hlavní předměty. První 3 h budeme hlavně opakovat a procvičovat učivo, které se jevilo při distanční výuce jako problematické. Čj bude rozdělen na mluvnici a čtení. M na aritmetiku a geometrii. 4 a 5. h  budou lehčího oddychového rázu, např. práce s interaktvní tabulí, doplňovačky, kvízy, vědomostní soutěže, pobyt venku apod. Vše může být ještě upraveno podle počtu přihlášených žáků. Odchody na oběd budou časově rozvrženy, dojíždějící žáci budou mít možnost počkat do odjezdu nejbližšího spoje ve třídě.
  • v pondělí 25. 5. nebude  AJ
  • v pondělí prosím čestné prohlášení, učebnice dle rozvrhu /mimo AJ/, sešit ke každému předmětu. Děkuji.
  • všichni žáci obdrželi přístupové údaje na portál www.proskoly.cz -- úkoly budou zadávány i na tomto webu
  • učivo je možné procvičovat na PC www.onlinecviceni.cz - (ČJ i M), skolakov.eu, procvicovani-uciva.webnode.cz- vše děti používají ve škole
  • na ČT2  každý den od 9. h pořad UčíTelka, odpoledne vzdělávací programy, ČT edu apod.

Kontaktujte třídního učitele

ZŠ a MŠ Havlíčkova Borová Náměstí 97