II. třída

Třídní učitelka : Mgr. Dana Neubauerová

Rozvrh hodin   22 hodin 1.  2. 3. 4. 5.
Pondělí    ČJ M PRV AJ ČJ
Úterý M ČJ AJ PRV
Středa ČJ M PRV ČJ
Čtvrtek M ČJ AJ ČJ PRV
Pátek ČJ M PRV ČJ

PV, HV - vyučuje Mgr. Hana Sobotková

VV, TV - vyučuje Mgr. Jana Žáková

Komunikace bude probíhat přes e-mail (všechny infromace jsou na úvodní stránce webovek). Prosím, aby všichni poslali kontrolní e-mail na tento nově vytvořený e-mail (zsborova2@seznam.cz). Pokud svůj mail nemáte a budete komunikovat pouze přes tento třídní mail, pošlete kontrolní mail i tak. Komu: uvedete stejnou adresu: zsborova2@seznam.cz; do předmětu uveďte svoje jméno. Oveříme si tak spojení ;)

Konzultační hodiny - středa - 13.30 - 14.30 h.

Učíme se

- při čtení - pokud text nezvládnete poprvé, musí žáci číst vícekrát.

Kontrola známek u jednotlivých předmětů  v žákovských knížkách - podepište alespoň jednou za měsíc.

Doporučení - webové stránky k procvičování učiva - viz. úkolníček (žáci budou tyto stránky používat i v rámci výuky ve škole nejen k procvičování, ale i ke klasifikaci)

Upozorňuji na nové stránky, kde je průběžně doplňováno učivo v základních předmětech (ČJ, M, PRV, AJ). Pracovní listy si můžete stáhnou, vytisknout, nebo vyplněné mi odeslat zpět. Úkoly, které budou mít žáci v sešitě, zkontrolujeme po návratu do školy. V úkolníčku máte také další stránky - www.proskoly.cz, s přístupovým heslem - zde se zorientujte, postupně budeme pracovat i zde.

18.5. - Nový rozvrh je platný od 25. 5.2020

Kontaktujte učitele